فروش تجهیزات مرغداری | انواع تجهیزات مرغداری

فروش تجهیزات مرغداری
Rate this post

فروش تجهیزات مرغداری در تنوع بسیار بالایی صورت می گیرد تا برای تجهیز سالن های پرورش مرغ تخمگذار و گوشتی تمامی لوازم و ابزارهای مورد نیاز در دسترس افراد قرار بگیرد. در حال حاضر مجموعه جوجه گلپا جزء بهترین شرکت های فعال در زمینه عرضه و فروش تجهیزات مرغداری نو و دست دوم است.
این مجموعه با امکان تجهیز سالن مرغداری با کادری مجرب در تمام نقاط کشور و حتی در کشور عراق خدمات خود را به بهترین شکل ارائه می دهد. در صورتی که نیاز به دریافت مشاوره جهت خرید تجهیزات مرغداری گوشتی و تخمگذار دارید، کافیست با شماره های 09137289313 تماس بگیرید.

 

تجهیزات مرغداری چیست؟

تجهیز سالن مرغداری
تجهیز سالن مرغداری

برای راه اندازی سالن های پرورش مرغ و سایر طیور نیاز به ابزارهای مخصوصی است که در مراکز فروش با عنوان لوازم و تجهیزات مرغداری معرفی می شوند. معمولاً فروش تجهیزات مرغداری شامل ابتدایی ترین لوازم تا اساسی ترین ابزارها است.
در صورت انتخاب یک مجموعه معتبر در این حوزه تمامی لوازم را می توانید به صورت یکجا و متناسب با نوع پرورش طیور انتخاب کنید. از مهمترین آنها می توان به انواع قفس ها، سیستم های آبخوری و دانخوری، سیستم های تهویه، سیستم فراوری غذای پرنده و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد.

 

بررسی انواع تجهیزات مرغداری

برای راه اندازی سالن پرورش مرغ های گوشتی یا مرغ های تخمگذار برای به حداقل رساندن هزینه ها و تلفات و همچنین افزایش سود از تجهیزات استاندارد مرغداری استفاده شود. در صورت آشنایی با بهترین مرکز فروش تجهیزات مرغداری با خیال راحت می توانید متناسب با اهداف خود لوازم را تهیه کنید. در حال حاضر مجموعه جوجه گلپا یکی از بهترین ها است که در تمام سطح کشور و همچنین خارج از کشور خدمات خود را ارائه می دهد.
در ادامه به بررسی انواع تجهیزات مرغداری مورد نیاز و ضروری می ‌پردازیم:

سیستم تهویه یا هوا کش

فن های تهویه و هواکش ها بخش بسیار مهمی از سالن های پرورش طیور است که برای سالم سازی هوا باید نصب شوند. زیرا تعداد تعداد زیاد طیور در محیط باعث افزایش گاز دی اکسید کربن می شود، به کارگیری هواکش و سیستم تهویه استاندارد ضروری است.

قفس نگهداری پرنده

انواع تجهیزات مرغداری
انواع تجهیزات مرغداری

قفس به عنوان بهترین گزینه برای پرورش مرغ های گوشتی و تخمگذار است که در تنوع بالایی طراحی شده است، تا برای هر سیستم بتوانید مناسب ترین نوع را انتخاب کنید. مثلاً برای پرورش پولت تخمگذار باید از قفس هایی با ابعاد و اندازه مناسب استفاده شود پس در هنگام خرید پولت یا نیمچه مرغ گلپایگانی تخمگذار باید از افراد متخصص مشاوره بگیرید. در ادامه به معرفی چند مورد از مهمترین قفس ها می پردازیم:

قفس تمام اتوماتیک

قفس تمام اتوماتیک جزء تجهیزات مدرن حال حاضر است که هزینه بیشتری برای راه اندازی این قفس ها صرف می شود اما این قفس ها برای پرورش مرغ تخمگذار مناسب تر است، زیرا با جمع آوری تخم مرغ و کود به صورت مکانیزه تا حد زیادی نیروهای انسانی را کاهش می دهد و استرس مرغ ها را کم می کند.

قفس نیمه اتوماتیک

قفس نیمه اتوماتیک پرورش مرغ در تمامی قسمت ها به صورت اتوماتیک عمل کرده و فقط نوار طبقه پایین برای انتقال کود را ندارد و کود باید به وسیله نیروی انسانی جابه جا شود.

قفس سنتی

قفس سنتی پرورش مرغ در حال حاضر کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، چرا که هزینه نیروی انسانی بالا بوده و کیفیت پرورش مرغ هم پایین است.

قفس های منبری درجه یک

قفس های منبری از رایج ترین تجهیزاتی است که در صنعت پرورش مرغ مورد استفاده قرار می گیرد که در بازار با نام قفس پلکانی هم شناخته می ‌شوند. این قفس فضای زیادی را اشغال می کند اما با هزینه بسیار کم راه اندازی می شود. قفس های منبری درجه یک مجموعه گلپا قابلیت شستشو داشته و از سیستم آبخوری نیپل برخوردار است.

آب بخوری

برای جلوگیری از کاهش آب بدن مرغ ها ضروری است که از تجهیزات مناسب برای پرورش آنها استفاده شود. در مجموعه جوجه گلپا انواع آبخوری متناسب با نوع پرورش آنها ارائه می گردد که شامل موارد ذیل است:

  • آبخوری نیپل مرغ و جوجه
  • آبخوری سیفونی یا زنگوله ‌ای مرغداری
  • آبخوری ناودانی مرغداری
  • آبخوری کله قندی مرغداری

دانخوری

دانخوری برای توزیع یکنواخت جیره غذایی بین مرغ ها باید به گونه ای انتخاب شود که سبب افزایش وزن مرغ های گوشتی و تغذیه کامل مرغ های تخمگذار گردد. به همین جهت متناسب با نوع قفس ها و سیستم پرورش مرغ ها انواع طراحی شده است. دانخوری ها در دو دسته بندی ارائه می گردند:

دانخوری دستی مرغداری

  1. دانخوری دستی ناودانی
  2. دانخوری دستی استوانه ای یا سطلی

دانخوری اتوماتیک مرغداری

  1. دانخوری اتوماتیک ناودانی زنجیری
  2. دانخوری اوگر یا بشقابی اتوماتیک

آسیاب مرغداری

آسیاب یک وسیله کاملا صنعتی است که برای آسیاب کردن مواد غذایی مانند گندم، جو، ذرت، سویا، استخوان و موارد دیگر استفاده می شود که در چندین تناژ مختلف متناسب با حجم مورد نیاز مرغداری ‌ها ارائه می گردد.

میکسر مرغداری

پس از آن که مواد غذایی در آسیاب پودر شدن، نیاز است که آنها را با یکدیگر مخلوط کرده تا یک جیره استاندارد برای مرغ ها به دست آید که این کار توسط میکسر صورت می گیرد.

 

فروش تجهیزات مرغداری به صورت کامل

تجهیزات مرغ های تخمگذار و گوشتی
تجهیزات مرغ های تخمگذار و گوشتی

برای پرورش مرغ های تخمگذار و گوشتی نیاز است که تجهیزات مختلفی را تهیه کنید، تا بتوانید یک سالن پرورش مرغ کاملاً استاندارد به دور از تلفات مرغ ها راه اندازی کنید. به همین سبب شناخت یک مجموعه معتبر که امکان تجهیز سالن مرغداری را به طور کامل با هزینه مناسب فراهم می کند، ضروری است.

فروش تجهیزات مرغداری برحسب شرایط راه اندازی سالن ها به صورت تمام اتوماتیک، نیمه اتوماتیک یا دستی انجام می شود. برای تهیه تک تک لوازم و تجهیزات انواع مختلفی ارائه می گردند، تا با بررسی دقیق هر کدام مناسب ترین را انتخاب کنید.

 

فروش تجهیزات مرغداری تخمگذار

معمولاً پرورش مرغ های تخمگذار با حساسیت بالاتری مواجه است چرا که نباید به این مرغ ها استرس وارد شود. به همین دلیل فروش تجهیزات مرغداری تخمگذار با ارائه مشاوره های تخصصی صورت می گیرد، تا این سالن ها از لحاظ تهویه هوا، آب و دان به درستی تجهیز شوند.
حتما در هنگام خرید مرغ تخمگذار گلپایگانی متوجه شده اید که مرغ های تخمگذار را می ‌توان هم در بستر و هم در قفس پرورش داد. اما انتخاب قفس برای نگهداری از مرغ ها مزیت های بیشتری به دنبال دارد، به همین جهت در صورت داشتن توانایی مالی تهیه قفس های تمام اتوماتیک برای جمع آوری کود و تخم مرغ بهترین راه حل ممکن می باشد.

 

فروش تجهیزات مرغداری گوشتی

برای پرورش مرغ های گوشتی بهترین انتخاب قفس ها هستند که با رعایت دما و نور مناسب امکان دریافت مزایای بیشتری از این نوع پرورش به دست می آید. به همین جهت مراکز فروش تجهیزات مرغداری گوشتی با در نظر گرفتن شرایط سالن ها، تعداد مرغ ها و بسیاری از موارد دیگر بهترین قفس ها را پیشنهاد می دهند.

 

فروش تجهیزات مرغداری نو و دست دوم

قیمت تجهیزات مرغداری
قیمت تجهیزات مرغداری

گاهی اوقات برای تجهیز و راه اندازی سالن مرغداری قیمت تجهیزات مرغداری به گونه ای است که افراد نمی توانند تمامی لوازم مورد نیاز اولیه را تهیه کنند. به همین جهت دسترسی به برخی از مراکز معتبر که لوازم مرغداری دست دوم در حد نو ارائه می دهند، کمک کننده است.
مجموعه جوجه گلپا یکی از این مراکز حرفه‌ای و تخصصی است که با فراهم آوردن شرایط فروش تجهیزات مرغداری نو و دست دوم با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت توانسته، خدمات خود را به بهترین شکل به همه مراکز ارائه دهد. تا جایی که همه افراد با هر سطح بودجه می توانند لوازم مناسب را تهیه کنند.
به غیر از ارائه لوازم و تجهیزات نو و دست دوم مرغداری کارشناسان مجرب این مجموعه، در زمینه تجهیز سالن مرغداری هم خدمات خوبی ارائه می دهند که این خدمات هم در سرتاسر ایران و هم در کشور عراق فعال است. کافیست برای دریافت هرگونه خدمات در زمینه فروش تجهیزات مرغداری یا راه اندازی سالن با کارشناسان این مجموعه ارتباط بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × پنج =