خرید مرغ تخمگذار گلپایگانی | آشنایی با مرغ گلپایگانی

خرید مرغ تخمگذار گلپایگانی
Rate this post

خرید مرغ تخمگذار گلپایگانی یکی از بهترین انتخاب هایی است که افراد می توانند برای پرورش مرغ داشته باشند. زیرا مرغ های گلپایگانی هم به عنوان نژاد گوشتی و هم نژاد تخمگذار مناسب هستند و پرورش دهندگان در هنگام فروش دچار مشکل نمی شوند. این ویژگی موجب شده تا افراد بیشتری خواهان خرید مرغ گلپایگانی و جوجه یک روزه گلپایگانی باشند.
مجموعه جوجه گلپا یکی از معتبرترین مراکز پرورش طیور است که با حذف واسطه شرایط خرید مستقیم مرغ تخمگذار گلپایگانی را برای همه افراد فراهم می کند. برای به دست آوردن اطمینان از نوع نژادها و راه اندازی یک کسب و کار معتبر می توانید با مشاوران این مجموعه ارتباط بگیرید.

 

آشنایی کلی با مرغ تخمگذار گلپایگانی

آشنایی با مرغ گلپایگانی
آشنایی با مرغ گلپایگانی

مرغ گلپایگانی جزء پرنده هایی است که اصلاح نژاد شده و امکان تخم گذاری بالا و وزن گیری مناسب هم دارد. به همین سبب در لیست مرغ های پرورش دو منظوره قرار می ‌گیرد که درآمد بالاتری را برای پرورش دهندگان مرغ ایجاد می کند.
اگر شما هم جزء افرادی هستین که قصد خرید مرغ تخمگذار گلپایگانی رو دارین، اما با مشخصات و ویژگی های این مرغ آشنایی کافی ندارید، پس حتماً در هنگام خرید سوالات زیادی برای شما ایجاد می شه که در ادامه به برخی از این سوالات پاسخ می دیم.
مرغ گلپایگانی از لحاظ شکل ظاهری و جنس پر کاملاً مشابه مرغ های وارداتی هستند که تخم گذاری زیادی دارند، اما از این بخش شناسایی آنها برای همه افراد امکان پذیر نیست. در ادامه به برخی از مشخصات آنها برای تشخیص بهتر می پردازیم:

بررسی پاهای مرغ

پاهای این مرغ ها بسیار قدرتمند بوده و با اندازه استاندارد نه خیلی بلند و نه خیلی کوتاه هستند.

ویژگی پرها

پرهای مرغ ها بسیار نرم و لطیف بوده و دست زدن به آنها حس نرمی خوشایند را به وجود می آورد.

رنگ پرها

اغلب مواقع مرغ گلپایگان دارای پرهای با رنگ قهوه‌ای بوده و این قهوه ای مات و تیره نیست؛ بلکه کاملا شفاف و روشن می باشد که باعث زیباتر به نظر رسیدن مرغ ها هم شده است.

بررسی حرکات مرغ ها

مرغ های گلپایگانی از تحرک و جنب و جوش بالایی برخوردارند که موجب شده تا همیشه اوضاع سلامتی آنها در شرایط مطلوب باشد.

 

وضعیت تخم گذاری مرغ های گلپایگانی

فروش عمده مرغ گلپایگانی
فروش عمده مرغ گلپایگانی

یکی از مهمترین دلایلی که افراد قصد خرید مرغ تخمگذار گلپایگانی را دارند، شرایط تخم گذاری بیشتر این مرغ ها نسبت به سایر نژادهای محلی است. چرا که مهمترین هدف، کسب درآمد از تخم گذاری مرغ ها می باشد.
مرغ گلپایگانی بسیار خوش خوراک هست، در صورت تغذیه مناسب و با کیفیت شرایط تخم گذاری با تعداد بالا را در هر دوره تخم گذاری دارند. در هر دوره بیشتر از 200 عدد تخم تولید می کنند.
اما مسئله مهم این است که شرایطی مانند دما و نوع تغذیه بر روند تخم گذاری مرغ ها تأثیر مستقیم ایجاد می کند. رسیدن به میزان تخمگذاری استاندارد مرغ ها کار دشواری است و رعایت مسائل مختلفی ضروری می باشد.
از مشخصات بارز تخم مرغ های گلپایگانی می‌توان به اندازه بزرگتر آن نسبت به سایر مرغ های محلی اشاره کرد. ضخامت پوسته تخم مرغ بیشتر بوده و به راحتی در حین حمل و نقل و جابجایی دچار شکستگی نمی شود و یکی از مهمترین راه های شناسایی مرغ های اصیل گلپایگانی بررسی تخم آنها است.

 

نگهداری مرغ های تخمگذار گلپایگانی

اگر جزء افرادی هستید که به تازگی به پرورش مرغ علاقه پیدا کرده اید و قصد راه اندازی یک کسب و کار پرسود را دارید، ضمن آشنایی با نژاد انواع مرغ ها بهتر است با شیوه نگهداری آنها نیز آشنا شوید. در میان نژادهای مختلف، مرغ تخمگذار گلپایگانی جزء بهترین ها است.
در صورتی که مرغ تخمگذار گلپایگانی تحت رژیم خاصی قرار بگیرد، می توانید تا مدت طولانی تری از این مرغ ها تخم دریافت کرده و سلامت آنها هم حفظ می شود. پس بهتر است قبل از اقدام به خرید مرغ تخمگذار گلپایگانی شیوه مدیریت صحیح یک مرغداری را پیدا کنید.
در این بخش برای دریافت سود مناسب تر از پرورش مرغ تخمگذار به چند مورد مهم برای نگهداری آنها می پردازیم:

تأمین تجهیزات مورد نیاز

برای پرورش صحیح مرغ تخمگذار باید تجهیزات مدرن و استاندارد مانند سیستم تهویه هوا، دماسنج، هیتر، رطوبت سنج، آبخوری های استاندارد و موارد دیگر تهیه و نصب شوند.

تغذیه مرغ گلپایگانی

مرغ های گلپایگانی معمولاً از دانه های گندم، سویا، ذرت، جو، سبزیجات و غیره تغذیه می کنند. اما برای رشد بهتر و گرفتن تخم مرغ های بیش تر و با کیفیت تر اضافه کردن برخی از مواد معدنی، پروتئین و ویتامین به جیره غذایی مرغ ها ضروری است که بسته به سن مرغ حجم این موارد تعیین می شود.

بهداشت محیط

برای دریافت بازدهی بهتر و رشد بیشتر مرغ ها حفظ بهداشت محیط و استفاده از قفس های استاندارد برای جمع آوری فضولات ضروری است.

 

نکات مهم برای خرید مرغ تخمگذار گلپایگانی

خرید مرغ تخمگذار
خرید مرغ تخمگذار

یکی از راه هایی که افراد می توانند کسب و کار خود را در پرورش مرغ رونق بدهند، انتخاب یک نژاد اصیل برای راه اندازی مرغداری است. خرید مرغ تخمگذار گلپایگانی یکی از بهترین راه حل ها می باشد. در صورتیکه تمایل دارید سود دهی بالاتری را تجربه کنید، با انتخاب این نژاد و پرورش صحیح آن در مدت زمان کوتاهی می توانید به نتیجه مناسب برسید.
نکات زیادی وجود دارد که در هنگام خرید مرغ تخمگذار گلپایگانی باید مد نظر قرار بدهید، تا در نهایت در زمینه پرورش مرغ موفق شوید. در ادامه چند مورد آن را بررسی می کنیم:

شناسایی سنین مختلف مرغ

در هنگام خرید مرغ های تخمگذار باید سنین مختلف مرغ ها را به درستی تشخیص بدهید و زمانی اقدام به خرید مرغ کنید که در آغاز شروع تخم گذاری باشند.

انتخاب مراکز معتبر

با انتخاب مراکز معتبر شرایط خرید مرغ تخمگذار گلپایگانی برای شما مهیا می گردد، تا از اصالت مرغ اطمینان به دست آورید که در این زمینه می توانید با مجموعه گلپا ارتباط بگیرید.

قیمت مرغ تخم گذار

باید به قیمت ارائه مرغ ها در بازار دقت کنید، تا با صرف هزینه مناسب بتوانید اقدام به خرید مرغ کنید، پس از دریافت اطلاعات کامل از مراکز معتبر، تصمیمات بهتری می توانید بگیرید.

 

فروش عمده مرغ گلپایگانی در مجموعه گلپا

مرغ گلپایگانی جزء نژادهای اصیل و اصلاح شده است، امکان نگهداری از آن در شرایط آب و هوایی سرد نیز وجود دارد، هم برای تخم گذاری و هم برای گوشتی می توان آن را پرورش داد. به همین سبب آشنایی با برخی از مراکز معتبری که این مرغ ها را به صورت مستقیم و با قیمت مقرون به صرفه ارائه کنند، برای افرادی که قصد فعالیت در این حوزه را دارند ضروری است.
مجموعه گلپا با کمک تکنولوژی روز شرایط خرید مرغ های اصیل را از هر نقطه کشور فراهم کرده است. زیرا به دلیل حذف واسطه توانسته، قیمت مقرون به صرفه برای این مرغ ها در نظر بگیرد.
در هنگام خرید مرغ تخمگذار گلپایگانی بهتر است ابتدا با کارشناسان و متخصصین مجموعه ارتباط بگیرید، تا به طور کامل و دقیق شرایط نگهداری از این مرغ ها را جویا شوید. چرا که این کارشناسان با بررسی دقیق شرایط شما تعداد مرغ های قابل نگهداری برای دریافت سود مناسب را پیشنهاد می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش − 1 =