خرید خروس محلی | قیمت فروش خروس محلی

خرید خروس محلی
5/5 - (1 امتیاز)

خرید خروس محلی در صورتی که از مراکز معتبر انجام شود خیال خریدار را راحت می کند که خروس های سالم تهیه کرده‌اند که در صورت نگهداری درست و تغذیه مناسب می توانند سود قابل قبولی از خرید خروس محلی به دست آورند. در شرایط حال حاضر خرید خروس گلپایگانی به نسبت سایر نژادهای دیگر از استقبال بالاتری برخوردار است؛ چرا که این خروس نژاد درشت تری داشته و با سرعت بالاتری وزن می گیرد.
مجموعه گلپا که یکی از معتبرترین مراکز فعال در زمینه پرورش مرغ و خروس است که شرایط مناسبی برای خرید خروس محلی اصیل فراهم کرده است. در صورت نیاز به تعداد زیاد خروس برای پرورش یا برای قربانی کردن، همه خریداران به راحتی می توانند با این مجموعه ارتباط بگیرند ، خوب حالا بریم تا بهترین نژاد خروس محلی ایرانی رو بهتون معرفی کنیم.

ویژگی بهترین نژاد خروس محلی

ویژگی بهترین خروس محلی
ویژگی بهترین خروس محلی

خروس های محلی که تغییرات ژنتیکی در آنها کمتر رخ داده، گوشت لذیذ تری دارند ، مثل خروس محلی ایرانی یا همون خروس گلپایگانی . به همین جهت پرورش این نوع خروس ها مورد استقبال بالایی قرار می گیرد. زیرا بازار فروش آنها از رونق خوبی برخوردار است.
در میان نژادهای مختلفی که در سرتاسر کشور ما وجود دارند نژاد اصلاح شده خروس گلپایگانی یکی از بهترین نژاد های خروس است. در صورت نیاز به خرید خروس محلی گلپایگانی می ‌توانید مجموعه گلپا را انتخاب کنید.

09137289313

به طور کلی یک خروس محلی خوب از برخی ویژگی ها برخوردار است که در ادامه به آن می پردازیم:

سازگاری خروس محلی با شرایط آب و هوایی مختلف

یک خروس اصیل قابلیت پرورش در شرایط آب و هوایی سرد یا نقاط گرمسیر را دارد.

مقاومت خروس در برابر بیماری ها

خروس های اصیل با کمترین میزان واکسیناسیون در مقابل باکتری ها و بیماری های مختلف طیور مقاوم هستند.

داشتن پاهای قوی خروس رسمی

یک خروس خوب پاهای بسیار قوی داشته، زیرا تحرک خروس افزایش پیدا کرده و سلامت آنها حفظ می شود.

شکل ظاهری زیبا خروس رسمی

یکی از عوامل بسیار مهم در انتخاب و خرید خروس محلی شکل ظاهری خروس و رنگ پرهای آنها است، هرچقدر یک خروس زیبایی بیشتری داشته باشد، مورد توجه و استقبال بالاتر قرار می گیرد.

حجم پرهای خروس محلی اصیل

حجم پرها یکی از عوامل بسیار مهم است که باید به آن توجه شود؛ چرا که هر چقدر حجم پر بیشتر باشد، ضمن افزایش زیبایی ظاهر پرنده در حفظ آنها در برابر عوامل محیطی بهتر عمل می کند.

 

عوامل موثر بر قیمت خرید خروس محلی

قیمت خروس محلی
قیمت خروس محلی

در هنگام خرید خروس محلی یکی از سوالات بسیار رایج که برای همه خریداران ایجاد می شود، قیمت خروس محلی است. چرا که با مشخص بودن قیمت، افراد می توانند تصمیم دقیق‌تری برای تعداد خروس مد نظر خود بگیرند.
عوامل مختلفی وجود دارند که می ‌توانند بر روی قیمت خروس محلی تأثیر مستقیم بگذارند که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم:

نژاد خروس محلی

خروس های محلی بسته به منطقه جغرافیایی از نژادهای مختلفی برخوردارند که هر کدام از نژاد ها بر حسب درشتی و نوع تغذیه قیمت گذاری می شوند. در این میان از بهترین آنها می ‌توان به نژاد گلپایگانی اشاره کرد که در مجموعه گلپا نوع اصیل آن را می توانید تهیه کنید.

شرایط جوی

شرایط جوی به شکل مستقیم بر روی قیمت خروس تأثیر دارد؛ چرا که بر روی پرورش آنها موثر است. در سال های اخیر به دلیل خشکسالی های پی در پی پرورش خروس ها کاهش چشمگیری پیدا کرده و با افزایش پیدا کردن تقاضا قیمت آنها نیز بیشتر می شود.

فصل های سال

فصل های سال تأثیر مستقیم بر روی قیمت خروس دارند، معمولاً در اوایل فصل تابستان به علت تولید مثل بیشتر، قیمت خروس ها مناسب تر است. اما در پایان فصل زمستان به دلیل اینکه خروس ها به رشد کافی رسیده اند و البته تعداد آنها کاهش پیدا کرده، قیمت بالاتری دارند.

قیمت آذوقه

در سال های اخیر که آذوقه به صورت وارداتی به کشور می آید و به دلیل وجود تحریم ها قیمت خوراک طیور افزایش چشمگیری پیدا کرده است. افزایش قیمت ها در نهایت بر روی قیمت طیور و خروس محلی هم تأثیر دارد.

 

شرایط خرید آنلاین خروس با قیمت مناسب

خرید آنلاین خروس
خرید آنلاین خروس

در بین مراکز مختلفی که در زمینه پرورش طیور فعالیت دارند، انتخاب مراکزی که دارای مجوزهای رسمی هستند و زیر نظر اتحادیه فعالیت می ‌کنند، موجب می ‌شود تا خروس با قیمت ارزان تری به دست مصرف کننده نهایی برسد. در واقع در این مراکز امکان خرید خروس محلی بدون حضور واسطه‌ ها فراهم می گردد. به همین جهت هیچ افزایش قیمت اضافی وجود ندارد و می توانید خروس ها را با قیمت تمام شده برای تولید کننده تهیه کنید.
پس با انتخاب مراکزی که زیر نظر اتحادیه به صورت آنلاین فعالیت می کنند، خروس های خریداری شده برای شما ارسال می گردند. دیگر نیاز به پرداخت هزینه اضافی برای رفت و آمد به محل پرورش طیور نیست. به همین سبب با انتخاب این مراکز شرایط خرید خروس محلی با قیمت ارزان تر برای افرادی که به تازگی قصد ورود به این حرفه و راه اندازی کسب و کار را دارند، فراهم می گردد.

 

نحوه خرید خروس محلی از مجموعه گلپا

مجموعه گلپا یکی از مراکز متخصص در زمینه پرورش انواع مرغ و خروس است که از جوجه های یک روزه تا مرغ و خروس های چند ماهه را برای فروش ارائه می کند. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار پرسود در زمینه پرورش خروس محلی را دارید، بدون شک نحوه ارتباط با این مجموعه برای شما مهم است.
در حال حاضر به لطف فضای مجازی و گسترش اینترنت راه های ارتباطی با مجموعه گلپا و شرایط خرید انواع جوجه، مرغ و خروس به راحتی امکان پذیر است. چرا که هم از طریق پشتیبانی سایت و از طریق شماره تلفن های قرار گرفته در وبسایت می توانید با کارشناسان این مجموعه ارتباط بگیرید و بهترین خروس محلی گلپایگان را تهیه کنید.
بهتر است قبل از اقدام به خرید خروس محلی از مجموعه گلپا با کارشناسان این مجموعه ارتباط بگیرید. دریافت مشاوره های تخصصی در مورد نحوه پرورش و شرایط نگهداری و تغذیه خروس ها اهمیت زیادی دارد. چرا که با داشتن اطلاعات کامل تر امکان دریافت سود بیشتر و بهتر فراهم می گردد.

09137289313

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + 13 =